آیا فرزند شما دندان های ناصاف و به هم ریخته ای دارد؟ آیا نگران لبخند کودک خود در آینده هستید؟ آیا تا این لحظه برای درمان ارتودنسی کودکان یا کودک خود اقدام نکرده اید؟ آیا خودتان هم در کنار فرزندتان با مشکل عدم تراز و ناصاف بودن دندان ها مواجه هستید؟ و بلاخره آیا تا به حال شده به این فکر کنید که خودتان و کودک دلبندتان با هم پیش یک متخصص ارتودنسی بروید و با هم تحت درمان قرار بگیرد؟ تا به حال به مزایای درمان ارتودنسی کودکان و والدین همزمان با هم در یک کلینیک تخصصی ارتودنسی فکر کرده‌اید؟

اما بیایید برای تنوع هم که شده با هم به این موضوع فکر کنیم و به بررسی تعدادی از مزایای ارتودنسی کودکان و والدین بپردازیم. احتمالا اگر جزء آن‌دسته از والدینی باشید که همیشه به فکر سلامتی بچه ها و خانواده هستند، شما هم بعد از خواندن این مقاله به فکر درمان همزمان ارتودنسی خود و کودکان‌تان خواهید افتاد! پس منتظر چه هستید، ادامه مقاله را بخوانید!

شما هم درست به اندازه فرزندتان حق دارید!

فقط به این دلیل که پدر و مادر هستید به این معنی نیست که نمی توانید لبخند زیبایی داشته باشید و تنها هم و غم شما رسیدگی به فرزندتان باشد. این افکار پوسیده را کنار بگذارید که بچه ها از همه چیز مهم‌تر هستند و اگر قرار باشد پولی خرج کنیم آن را برای بچه ها خرج می‌کنیم. و یا اگر قرار باشد خوش بگذرانیم فقط بچه هایمان خوش بگذرانند کافی است. شما هم آدم هستید و دقیقا به اندازه کودک‌تان حق دارید. شما باید درست مثل خانواده های خوشبخت همه چیز را برای هم بخواهید.

این موضوع در خصوص درمان ارتودنسی نیز صادق است. یعنی می‌توانید همزمان مشکلات ارتودنسی خودتان و فرزند عزیزتان را با هم حل کنید، با هم تحت درمان قرار بگیرد، با هم از دندان‌هایتان مراقبت کنید، با هم به مطب بروید، با هم چیزهایی که لازم است در طول ارتودنسی بخورید یا نخورید را باهم تجربه کنید. و در نهایت با هم صاحب یک لبخند بی نقص و عالی شوید. همه این ها با هم امکان پذیر است و هیچ مانعی بر سر راه درمان ارتودنسی کودکان و والدین با هم وجود ندارد.